W ubiegły weekend w Krakowie odbył się nasz kolejny turniej tenisowy Relaksmisja Open. Po raz 4 już zaproszeni zostali na niego wszyscy nasi przyjaciele i klienci, którzy podróżują z nami nie tylko na wielkie tenisowe szlemy, ale też na indywidualne wakacje…

tenis relaksmisja

Impreza odbyła się na kortach KS Grzegórzeckiego, w piękną słoneczną pogodę, w którą nikt wówczas nie wierzył. Pierwsze 3 rundy rozegrane zostały w sobotę, półfinały i finały w niedzielę, 4 i 5 czerwca, w turnieju kobiet zwyciężyła Agnieszka Lucińska, a męski tytuł obronił Romek Kuc.

tenis relaksmisja
tenis relaksmisja

Nie samym turniejem jednak żyli jego uczestnicy. Popołudnia, którym towarzyszyły już burzowe chmury, zostały zaplanowane tak by fani tenisa nie mogli narzekać.

Na ścianach galerii budynku klubowego można było zobaczyć wystawę zdjęć z tegorocznego Australian Open, a na wielkim telebimie obejrzeć finały Rolanda Garrosa. Wszystko w doborowym towarzystwie, przy chłodzących napojach i rozmowach podróżniczo sportowych i dobrej muzyce.

Wszyscy uczestnicy mogli do woli testować sprzęt Wilsona i zajadać się pysznym meksykańskim jedzonkiem dostarczonym przez Calavera Grill. Za rok powtórka! Zapraszamy!