fbpx

Złoty Trójkąt & Goa

Złoty Trójkąt i Goa to idealne połączenie wszystkiego, co w Indiach może Was zaskoczyć, zaciekawić i się Wam spodobać - na początek dostaniecie od nas kierowcę i prywatnego przewodnika, a później wyślemy Was do drewnianej chatki ukrytej w gaju palmowym przy spokojnej plaży.

to kosztowało: 7500 zł

czas trwania: 14 dni

Podoba mi się!

Dzień 1

Wylot z Warszawy. Po przesiadce na jednym z europejskich lotnisk polecicie do Indii. Miłego lotu! Wieczorem przylecicie do Delhi, z lotniska udacie się do hotelu w centrum stolicy.

Dzień 2 Delhi

Pierwsze indyjskie wrażenia będą mocne – Indie szokują. Mają jednak również wiele uroku. Rano poznacie kierowcę, który będzie Wam towarzyszył przez następne 5 dni podczas prywatnej podróży po złotym trójkącie Delhi – Agra – Jaipur. Dziś z prywatnym przewodnikiem odwiedzicie najciekawsze zakątki stolicy. W programie przewidzieliśmy wizytę w Czerwonym Forcie, jednym z największych meczetów w Azji - Jama Masjid, Kutb Minar – najwyższej budowli kamiennej w Indiach, przy Bramie Indii, Parlamencie oraz siedzibie Prezydenta. Posmakujecie również jednej z najlepszych azjatyckich kuchni w lokalnej knajpce.

Dzień 3 Agra

Rano wyruszycie w drogę do Agry. Po 2 godzinach jazdy Waszym oczom ukaże się miasto słynące z przepięknej świątyni Taj Mahal. Po zagłębieniu się w historię najsłynniejszego na świecie mauzoleum miłości odwiedzicie Czerwony Fort.

Dni 4-6 Jaipur

Po śniadaniu ruszacie do Jaipuru. Po drodze odwiedzicie magiczne miasto pełne pałaców i świątyń - Fatehpur Sikri. Po dotarciu do Jaipuru czas na relaks – a ten najlepszy w hotelowym basenie. Wieczór do Waszej dyspozycji – możecie zgubić się na jednej z wąskich uliczek miasta, odwiedzić lokalne sklepiki pełne kolorów albo obejrzeć występy lokalnych artystów. Kolejnego dnia zwiedzicie wspaniały Amber Fort. Na wzgórze, na którym położony jest fort zabiorą Was słonie. Popołudnie spędzicie w centrum Jaipuru – w planie Pałac Miejski, obserwatorium astronomiczne Jantar Mantar oraz Hawa Majal (znany jako Pałac Wiatrów). Na deser – special lassi! Drugi dzień proponujemy spędzić na spacerach po okolicy i relaksie nad hotelowym basenem.

Dni 7-12 Goa

Powrót do Delhi na lotnisko, skąd odlecicie na południe - na Goa. Malownicze zatoczki, złociste plaże dokąd sięga wzrok, spokojna woda po horyzont i chylące się ku niej smukłe kokosowe palmy. A w głębi lądu bananowce, drzewa mango, pola ryżowe i pochowane między nimi białe kapliczki z czasów portugalskiej kolonizacji oraz hinduskie świątynie. Tak, to właśnie Goa! Przez kolejne dni zapraszamy na relaks w miasteczku Palolem, w bambusowej chatce z widokiem na ocean bądź takiej znajdującej się w ogrodzie palmowo-figowym. Tak czy siak czeka Was opalanie na pięknej plaży i odpoczynek pod falującymi palmami. Więcej chłodu czeka parę kroków od plaży, w dżungli lub w orzeźwiającej wodzie, w której pływa kolacja. Możecie sami coś złowić lub udać się do knajpki na plaży i tam zajadać się tanim jak barszcz egzotycznym jedzeniem. Na jeden cały dzień proponujemy wybrać się do byłej stolicy stanu – miasteczka Panaji, pełnego wąskich uliczek, małych kapliczek i kolorowych kamieniczek.. Inną godną polecenia wycieczką jest plantacja przypraw w okolicy.

Dni 13-14 Powrót

Dziś wrócicie na lotnisko Goa, by polecieć najpierw do Delhi, a następnie do Europy. To już koniec Waszych wakacji – miłego powrotu do rzeczywistości! W Warszawie wylądujecie kolejnego dnia przed południem. Udanego powrotu do rzeczywistości :)

Noclegi

Co w cenie?

Cena obejmuje:
- Przelot z Warszawy do Delhi i z powrotem
- Zakwaterowanie (2 noce w Delhi, 1 w Agrze, 3 w Jaipurze i 6 w Palolem)
- Prywatny samochód z kierowcą na 6 dni
- Transfery z lotniska w Delhi do hotelu i przez następne dni aż do hotelu w Palolem. Z Palolem na lotnisko rekomendujemy wziąć taksówkę (ok 10 usd / os)
- Wycieczki z anglojęzycznym przewodnikiem w Złotym Trójkącie
- Przeloty wewnętrzne Delhi – Goa – Delhi
- Ubezpieczenie
- RelaksBox – polisę ubezpieczeniową, dokładne wskazówki jak dostać się z jednego miejsca do drugiego oraz informacje o ciekawych miejscach w Indiach, co zrobić by się nie zgubić, gdzie zjeść, co zwiedzić, słowniczek, mapy i nasze rady

Cena nie obejmuje:
- Jedzenia (oprócz śniadań)
- Wejściówek do świątyń, fortów, muzeów (65$)
- Transferów na Goa (przeznaczcie ok. 30 usd)
- Wizy do Indii (250zł)