fbpx

Witamy w raju

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda raj i dlaczego mówi się w nim po francusku?
Witamy w jedynym na świecie kraju w którym rzeczywistość wygląda lepiej niż na zdjęciach.

to kosztowało: 21 300 zł

czas trwania: 15 dni

Podoba mi się!

Dzień 1

Przygodę życia rozpoczynacie w Warszawie skąd odlecicie do raju.

Dni 2-6 Moorea

Droga do raju nie jest prosta i krótka ale trudy podróży zostaną Wam wynagrodzone. Na Tahiti przylatujecie bardzo wcześnie rano. Odprawa paszportowa, obowiązkowy polinezyjski wieniec kwiatów na szyje i jesteście gotowi by łodzią przeprawić się na pierwszą z wysp. Trzy dni spędzicie na pięknej, górzystej wyspie Moorea. Wypożyczcie samochód i udajcie się w podróż by odnaleźć ukryte w górach strumienie i wodospady lub też zbadajcie morskie głębiny gdyż właśnie tutaj znajdują się jedne z najlepszych terenów do nurkowania. Koniecznie poświęćcie też kilka chwil na karmienie płaszczek i rekinów (byle nie własną ręką). Z Waszego hotelu to zaledwie krótka wycieczka kajakiem.

Dni 7-9 Huahine

Dzisiaj ruszacie dalej. Waszym kolejnym celem jest Huahine. Wyspa ta mierzy 16 km długości, a maksymalna jej szerokość to 13 km. Składa się z dwóch głównych wysp: Huahine Nui na północy i Huahine Iti na południu, które tworzą się w momencie przypływu. Obie wyspy są górzyste, o łagodnych zboczach, otoczonych laguną i odciętych od morza rafą koralową. Huahine to miejsce spokojne, gdzie nie ma luksusowych hoteli i przepychu. To wyspa w zasadzie niezmieniona przez współczesną cywilizację, oferująca smak starej Polinezji. Na wyspie panuje leniwa atmosfera i nieco backpackerski klimat. Na Huahine znajduje się osiem niedużych wiosek , które zamieszkują niezwykle życzliwi i gościnni mieszkańcy

Dni 10-12 Bora Bora

Dzisiaj dotrzecie Bora Bora! Spełniają się właśnie Wasze marzenia...? To tu znajduje się najpiękniejsza rafa koralowa, to tu laguna mieni się tysiącami kolorów, to tu spędzają wakacje najbogatsi ludzie świata.. Środek wyspy to powulkaniczny stożek tak charakterystyczny dla całego archipelagu - może chcecie się na niego wspiąć? Wypełnione kwiatami hibiskusa stoki i doliny, tonące w tropikalnej zieleni i piaszczyste plaże ze szmaragdową wodą...tak w skrócie opisać można miejsce w którym spędzicie najbliższe dni. Witamy w raju!!

Dni 13-14 Tahiti

Ostatnie dwa dni spędzicie na Tahiti. Odwiedźcie lokalny market, spróbujcie specjałów serwowanych z food tracka - les roulettes. Polecamy ulubione danie lokalsów - surowy tuńczyk z pomidorami, ogórkami, cebulą, mlekiem kokosowym i sokiem z cytryny... ale steki też są super. Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Dzisiaj pożegnacie się z Polinezją i odlecicie do domu z głową pełną niesamowitych widoków i tropikalną opalenizną.

Dzień 15

Dzisiaj przylecicie do Warszawy. Trochę trudno będzie Wam wrócić do rzeczywistości, życzymy powodzenia! ;) Nie zapomnijcie o tym, że najważniejszy w życiu jest relaks!

Noclegi

Co w cenie?

w cenie:
- Przelot Warszawa – Papeete – Warszawa
- Zakwaterowanie
- Śniadania oraz kolacje na wyspach Moorea, Huahine i Bora Bora
- Śniadanie na Tahiti
- Loty wewnętrzne (Moorea -> Huahine -> Bora Bora -> Tahiti)
- Transport łodzią Tahiti - Moorea
- Ubezpieczenie
- RelaksBox - bilet do raju, polisę ubezpieczeniową, dokładne wskazówki jak się dostać z jednego miejsca do drugiego oraz informacje o ciekawych miejscach w okolicy, co zrobić by się nie zgubić, gdzie zjeść, co zwiedzić, numery alarmowe, słowniczek, mapy i nasze rady

Cena nie obejmuje:
- Kolacji na Tahiti
- Zwiedzania i dodatkowych atrakcji
- Podatku komunalnego 1,26 €/noc – płatne na miejscu