Wielkie plaże i kajty dla twardzieli

Kajtowo, plażowo, chillowo i egzotycznie! To program dla tych, którzy kochają podniebne szaleństwa z latawcem i masaże na białym piasku. Zabierzemy Was do Paje, wioski na południowo wschodnim wybrzeżu Zanzibaru , gdzie wieje najlepiej. Wieczorami albo tupniecie w parkiet z piasku albo chłodząc się zimnym piwem będziecie podziwiać kajtowe popisy tych którzy w Paje spędzili już połowę życia. Zapraszamy!

to kosztowało: 6100 zł

czas trwania: 10 DNI

Podoba mi się!

DZIEŃ 1

Dziś wylecicie do Afryki. Życzymy miłego lotu!

DNI 2-8 PAJE

Rano wylądujecie na Zanzibarze. Na miejscu będzie już na Was czekał nasz wysłannik. Witamy w raju:) Nasz człowiek zabierze Was na jedną z najpiękniejszych plaż Zanzibaru – Paje, znajdującą się we wschodniej części wyspy. Kolejne dni spędzicie w niebiańskim miejscu nad zatoką, gdzie odnajdziecie piękno jakiego nigdy wcześniej nie zaznaliście!! Szukacie orzeźwienia od żaru słońca? Weźcie do ręki chłodnego drinka owocowego i wskoczcie do basenu! Wieczorami oddajcie się czarowi zachodzącego słońca, które z pewnością nie zawiedzie dnia następnego. Paje to miejsce idealne na kitesurfing. Znajdziecie tu instruktorów, idealne wiatry oraz fruwających kajtówców będących świetną inspiracją dla początkujących. Jednego dnia polecamy przejazd na południowy kraniec wyspy, gdzie będziecie mogli popływać z delfinami. Jeżeli odpoczynek Wam się znudzi polecamy zrobić półdniową wycieczką po plantacjach przypraw i zobaczyć jak rośnie kardamon, gałka muszkatołowa czy wanilia...bądź zapraszamy na mały trekking do Jozani Forest połączony z wycieczką do dawnego więzienia niewolników.

DNI 9-10

Pożegnanie z Afryką – czas wracać do domu.. Dziś po południu zabierzemy Was na lotnisko, skąd polecicie do domu. W Warszawie wylądujecie kolejnego dnia przed południem.

Noclegi

Co w cenie?

Cena obejmuje:

- Przelot z Warszawy na Zanzibar i z powrotem
- Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (7 nocy w Paje)
- Śniadania
- Transfery na Zanzibarze (lotnisko – hotel – lotnisko)
- Ubezpieczenie
- RelaksBox

Cena nie obejmuje:

- Zwiedzania
- Wizy do Tanzanii – 50 USD/osoba