Sunshine Doubles - Miami + Indian Wells 2019

Nasz wyjazd w 2018 okazał się wielkim sukcesem, więc ruszamy do Stanów ponownie! Odwiedzimy Kalifornię i Florydę, gdzie odbędą się dwa turnieje serii Masters 1000. Codzienna gra w tenisa, mecz koszykówki NBA, zwiedzanie Parku Narodowego Joshua Tree i kilka innych atrakcji... Zapraszamy!

data: 13.03 - 25.03.2019

cena: 12500

JADE!

Dzień 1

Wylot z Krakowa, przesiadka w Amsterdamie i lot do Los Angeles. Po przylocie przejazd do Palm Springs wynajętymi samochodami.

Dni 2-5

Codzienne poranne treningi pod okiem polskiego trenera, popołudnia natomiast w towarzystwie tenisistów z górnej światowej półki - kilka minut od naszego domu odbywa się turniej nazywany piątą lewą wielkiego szlema - BNP Paribas w Indian Wells. Tu czekają nas ćwierćfinały, półfinały oraz finał rozgrywek ATP i WTA. Tu także zajęcia okołotenisowe - relaks nad naszym prywatnym basenem, wycieczka do Doliny Śmierci lub parku Narodowego Josua Tree, a dla chętnych i wysportowanych rowerowe zwiedzanie Californii

Dzień 6

Przejazd do Los Angeles - po drodze zobaczymy Beverly Hills, wpadniemy pod Kodak Theatre, gdzie rozdawane są Oskary, zrobimy fotę z napisem Hollywood.. Wieczorem dotrzemy do Venice Beach gdzie spędzimy noc.

Dzień 7

Poranny relaks na plaży i zakupy w jednym z outletów, dzień do naszej dyspozycji – możemy skoczyć na Malibu, do San Diego lub spędzić kilka godzin z Myszką Miki w najsłynniejszym Disneylandzie. Chętni wybiorą się również na mecz Lakersów w NBA! Wieczorem przelot na Florydę.

Dzień 8

Rano przylecimy do Miami, z lotniska od razu dostaniemy się na plażę, gdyż hotel nasz znajduje się w najpopularniejszej części miasta - Miami Beach!

Dni 9-11

Przed nami 2 pierwsze rundy turnieju w Miami. Hard Rock Stadium gości najlepszych tenisistów po raz pierwszy, w 2012, kiedy triumfowała tu Aga Radwańska turniej rozgrywany był na Key Biscane.. Ciekawe jak w tym roku pójdzie naszym - na pewno będziemy im kibicować! W jeden dzień zorganizujemy sobie całodzienną wycieczkę do Key West - przez kilkadziesiąt mostów dotrzemy do domu Hemingwaya położonego na dalekim południu Florydy. Możemy też zapolować na krokodyle w parku narodowym Everglades.

Dzień 12

O poranku rozegramy finały Relaksmisja Open – zagramy na słonecznych kortach w Miami Beach, ależ to będzie zwieńczenie Sunshine Doubles! ☺ Wieczorem odlecimy do Europy.

Dzień 13

Po przesiadce w Amsterdamie powrót do Polski

Noclegi

Proponowane przeloty

13 marca: Kraków - Amsterdam 06.00-08.00
13 marca: Amsterdam - Los Angeles 09.55-12.55

19 marca: Los Angeles - Miami by night

24 marca: Miami - Amsterdam 17.05-06.55(+1 dzień)
25 marca: Amsterdam - Kraków 14.05-15.55


Cena obejmuje:
• Przelot z Polski i z powrotem
• Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych w hotelach 3*** (5 nocy w an Wells, 1 w Los Angeles, 4 w Miami)
• Lot wewnętrzny Los Angeles – Miami
• Transfery wewnętrzne samochodami osobowymi typu minivan dodge grande caravan wraz z benzyną, ubezpieczeniem i wszelkimi opłatami
• Grę na kortach w Indian Wells i Miami (codziennie 2 godziny) pod okiem trenera z Polski
• Opiekę polskiego licencjonowanego pilota podczas całego wyjazdu
• Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu
• Niespodziankę

Cena nie obejmuje:
• Jedzenia
• Opłat związanych z uzyskaniem wizy do USA (uczestnicy muszą indywidualnie umówić się na spotkanie z konsulem, Relaksmisja może jednak przedstawić rezerwacje lotnicze czy hotelowe, które na takim spotkaniu mogą się przydać)
• Wejściówek na mecze – ich ceny nie są jeszcze znane (w sumie nieco ponad 1000 pln)
• Zwiedzania