fbpx

Roland Garros 2019

Zapraszamy na nasz kolejny krótki, ale intensywny wypad do Paryża! Jeśli od zawsze marzyliście o selfie z Wieżą Eiffla, o winie zagryzanym bagietką i pleśniowym serem nad Sekwaną lub o autografie Rafy to jedźcie z nami na Wielkiego francuskiego Szlema!

to kosztowało: 3600 zł

czas trwania:

Podoba mi się!

Dzień 1 Lecimy

Bezpośredni przelot z Warszawy do Paryża linią Air France lub LOT. Po przylocie przejazd metrem do hotelu znajdującego się w centrum miasta, tuż przy stacji metra Segur. Popołudnie nad Sekwaną, spacer do Katedry Notre Dam, powitalne wino pod Wieżą Eiffla, dla chętnych zakupy na Polach Elizejskich, a następnie kolacja i wieczorek integracyjny.

Dni 2-3 Paryż

Kolejne 2 dni spędzimy z gwiazdami światowego tenisa. Od rana do wieczora zobaczymy kilkanaście świetnych pojedynków – dziś i jutro czekają nas mecze 2 rundy drabinki pań i panów. W cenie bilety na wszystkie korty boczne oraz na 2 z 3 głównych aren Rolanda Garrosa: na arenę imiena Suzanne Lenglen i na najnowszy francuski obiekt mogący pomieścić 5000 fanów – kort im Simonne Mathieu. Będzie więc spora szansa zobaczenia gwiazd światowego tenisa: triumfatorki z Australii – Naomi Osaki, aktualnego lidera rankingu Novaka Djokovica, młodych gniewnych Hurkacza, Zvierieva czy Thiema i obrońców tytułu Simony Halep oraz króla mączki Rafaela Nadala! Swój udział w turnieju potwierdził też sam Roger, kto wie, czy nie będzie to jego ostatni Roland…? Wieczory spędzimy w mieście! Pierwszego dnia możemy pojechać do dzielnicy Montmartre, gdzie znajduje się bazylika Sacre Coeur i gdzie na kolację zjemy najlepsze mule z widokiem na cały Paryż nocą. Chętni będą też mogli wybrać się na przedstawienie słynnego kabaretu Moulin Rouge.

Dzień 4 Powrót

Poranek nad Sekwaną, spacer do Katedry Notre Dame, pożegnalne wino pod jednym z uroczych mostów w centrum miasta! III runda Rolanda na Polach Marsowych, dla chętnych zakupy na Polach Elizejskich. Przejazd na lotnisko metrem, wieczorny wylot do domu.

Noclegi

Co w cenie, a co nie?

Cena obejmuje
• Przelot z Krakowa/Wrocławia/Warszawy i z powrotem (w cenie tylko bagaż podręczny)
• Zakwaterowanie w pokojach dwu- lub trzyosobowych (3 noce) ze śniadaniami
• Transfery lotnisko – hotel – lotnisko
• Opiekę polskiego licencjonowanego pilota podczas całego wyjazdu
• Wejściówki na mecze (całe 2 dni)
• Ubezpieczenie
• Niespodziankę

Cena nie obejmuje
• Jedzenia
• Zwiedzania