fbpx

Fabryka Czekolady

Lubicie leżeć w hamaku, wybierać świeży seafood prosto z wody, spacerować po niekończącej się plaży, nurkować nad najładniejszą azjatycką rafą i przedzierać się skuterem między czekoladowymi wzgórzami? Program z nurkowym Panglao, górzystym Boholu i rajską Malapascua jest więc dla Was... Smacznego!

to kosztowało: 6900 zł

czas trwania: 14 dni

Podoba mi się!

Dzień 1

Wylot z Warszawy do Azji

Dni 2-5 Panglao

Po południu lądowanie w Cebu i stąd transfer promem do Tagbilaran na Boholu. Z portu odbiorą Was nasi wysłannicy, którzy zabiorą do pierwszego celu wakacji – na półwysep Panglao. To miejsce bajkowe z niekończącą się plażą, szeregiem knajpek idealnych na odpoczynek po dłuuuugiej podróży z Polski. Przy najładniejszej tutejszej plaży, Alona, spędzicie pierwsze 4 noce, później przeniesiecie się w góry…

Dni 6-8 Bohol

Na Boholu znajdziecie jeden z cudów świata – czekoladowe wzgórza, które powstały podczas walki dwóch olbrzymów, którzy rzucali w siebie skałami. Zamieszkacie pośrodku tropikalnego lasu, na wzgórzu (nie czekoladowym) z widokiem na ocean. Na następny dzień wypożyczcie motory i nimi zwiedźcie okolicę – poszukajcie najmniejszych małpek świata tarsierów i najlepszych punktów widokowych na czekoladę.

Dni 9-13 Malapascua

Dziś dostaniecie się do kolejnego celu Waszej filipińskiej wyprawy – na Malapascua. Prom, busik i łódka i dotrzecie na prawdziwą tropikalną perełkę! Na wyspie nie ma ani dróg ani samochodów. Życie toczy się w sielankowej atmosferze w otoczeniu palm. Malapascua zyskała sobie sławę miejsca, gdzie są bardzo duże szanse spotkania rekinów z gatunku kosogonów. Na rafach koralowych pojawiają się również olbrzymie manty. Polecamy pokręcić się po wiosce Lagon i pooglądać jak żyją lokalsi i jak grają w baseball. Możecie też zrobić kurs nurkowania, zwiedzić tradycyjną filipińską łodzią (Banką) okoliczne dzikie wyspy lub wybrać się na kilkugodzinny spacer wokół wyspy.

Dni 14-15

Dziś wracacie do Cebu prosto na lotnisko by odlecieć do Polski. Przed Wami jeszcze przesiadka gdzieś w Azji i w Warszawie będziecie następnego dnia przed południem! Miłego powrotu do rzeczywistości!

Noclegi

Co w cenie

- Przelot z Warszawy i z powrotem
- Zakwaterowanie (5 nocy na Panglao, 3 na Bohol i 4 na Malapascua)
- Śniadania
- Ubezpieczenie
- RelaksBox a w nim Relaksbook

Cena nie obejmuje:
- Wyżywienia (oprócz śniadań)
- Zwiedzania
- Transferów lokalnymi środkami transportu: promu Cebu – Bohol – Cebu oraz przejazdu do portu Maya w obie strony i łódki na Malapascua w obie strony (na wszystko to wydacie około 50 usd/os)
- Opłaty wylotowej z Filipin (550 pesos – ok. 12 usd)