fbpx

Na tropie rajskich plaż

Wybierzcie się na 3 wyspy - Bali, Gili i Lombok, na których zobaczcie tarasy ryżowe, małpy, świątynie, zróbcie rafting, odwiedźcie malownicze górskie kaniony, zanurkujcie na rafie koralowej, nakarmcie żółwie, wdrapcie się na wulkan, zjedzcie pyszności i wypijcie za nasze zdrowie kufel zimnego Bintanga... Zapraszamy!

to kosztowało: 6700 zł

czas trwania: 14 dni

Podoba mi się!

Dzień 1

Wylot z Polski, przesiadka na jednym z azjatyckich lotnisk.

Dzień 2 Witamy na Bali!

Wieczorem przylecicie na Bali. Witamy w raju! Przez kolejne dni przekonacie się czemu Bali nazywana jest wyspą Bogów…

Dni 2-5 Kuta Bali

Pierwsze dni na Bali spędzicie w Kucie, nadmorskiej mieścinie z której obejrzycie niezapomniane zachody słońca. Jednego wieczoru oglądnijcie zachód grając w plażówkę, drugiego karmiąc małpy w świątyni Ulu Watu, a trzeciego jedząc kolacyjkę w jednym z miejscowych warungów – lokalnej restauracji z najlepszymi i najtańszymi owocami morza. Tutaj też spróbujcie lekcji surfingu. Nie ma lepszego miejsca w Indonezji żeby po raz pierwszy postawić swoje stopy na desce! W dzikim interiorze Bali możecie też zrobić white water rafting, canyoning, odwiedzić słonie w ich pięknym parku lub szamana Ketuta z filmu "Jedz, módl się i kochaj".

Dzień 6 Przeprawa na Gili

Po wczesnej pobudce z hotelu odbierze Was miły Indonezyjczyk by wskazać drogę do raju. Najpierw busikiem, a później szybką motorówką dostaniecie się na jedną z trzech wysepek Gili.

Dni 6 - 9 Gili Trawangan

Kolejne noce spędzicie w domkach na wyspie, którą możecie obejść dookoła w niecałą godzinę… Na Gili panuje niesamowity klimat. Trawangan zamieszkują lokalni, indonezyjscy Rastafarianie, a cała wyspa wygląda jak mała Jamajka. Reggae na plaży, uśmiechnięci, wyluzowani ludzie, pozytywny klimat i radosne imprezy do białego rana. Wszechogarniający luz sączy się z każdego zakątka tej wyspy. Jeśli do tego dodamy, knajpki z pysznym jedzeniem i bajeczną rafę koralową… nie będziecie chcieli stąd wyjeżdżać!

Dni 10-13 Kuta Lombok

Ostatnie dni wakacji proponujemy przeznaczyć na relaks w kolejnym raju i eksplorację dzikiego Lomboku. Ta wyspa wielkością przypomina Bali, ale charakterem różni się od znanej Wam już wyspy bogów o.. 20 lat! Lombok kusi naturalnością i oczarowuje pierwotnością, wyspa zachowała to, co najlepsze – przepiękne krajobrazy, malownicze plaże z białym piaskiem i soczyście zielonymi palmami, góry, dżunglę i zapierające dech w piersiach wodospady.

Dzień 14 Powrót

Po relaksie na Lomboku przyjdzie czas na powrót do rzeczywistości. Wieczorem odlecicie w stronę Europy, gdzie będziecie następnego dnia. Miłego powrotu do rzeczywistości..

Noclegi

Co w cenie?

- Przeloty
- Transfery
- Zakwaterowanie
- Śniadania
- Lokalny telefon
- Ubezpieczenie
- Relaksbox, a w nim wszystko czego będziecie potrzebować na wyprawie
- Relaksbook - czyli specjalnie dla Was przygotowany przewodnik, który poprowadzi Was podczas podróży