fbpx

Latynoskie pupy

Jeśli Kolumbia to Ameryka Południowa w pigułce to w tym programie zobaczycie cały kontynent w 2 tygodnie - potańczycie, popływacie, wyrzeźbicie pupy, a później przedrzecie się przez dżunglę, by odkryć rajską plażę, gdzie przenocujecie w hamakach.

to kosztowało: 8500 zł

czas trwania: 14 dni

Podoba mi się!

Dzień 1 Bogota

Poranny wylot z Warszawy do Bogoty. Po przesiadce na jednym z europejskich lotnisk wieczorem wylądujecie w stolicy Kolumbii. Po check-inie proponujemy spacer po mieście – spróbujecie doskonałych empanad z salsą i popijcie je zimnym piwem Club Colombia oglądając lokalsów poruszających się do rytmów salsy w okolicznych knajpkach. Podpatrzcie ich i wbijajcie na parkiet!

Dzień 2 Taganga

Rano udacie się na lotnisko skąd polecicie na wybrzeże do Santa Marta. Na lotnisku spotkacie naszego wysłannika, z którym udacie się do miejscowości Taganga gdzie zatrzymacie się w uroczym hoteliku. Tu leżąc na hamakach będziecie podziwiać uroki Karaibów.

Dni 3-4 Park Narodowy Tayrona

W dzień wynajmijcie łódź, która zabierze Was w najlepsze miejsca do nurkowania z butlą lub bez ;) Życie podwodne w okolicach Parku Narodowego Tyrona jest wyjątkowo bogate. Życie nocne natomiast... Powiedzmy, że zwolennicy tańca i latynoskiej muzyki z pewnością nie będą się tu nudzić!

Dzień 5 Cabo San Juan

Dziś udacie się do jednego z najbardziej rajskich i magicznych miejsc w jakich byliście. Autobus podrzuci Was na skraj dżungli. Po godzinnej wędrówce przez las, w akompaniamencie odgłosów dzikich zwierząt dotrzecie do pustej, szerokiej i długiej na 3 km plaży w Arrecifes. Stamtąd wzdłuż plaży przejdziecie do obozu Cabo San Juan spędzicie noc w hamaku w chatce na szczycie skały z widokiem na karaibskie dzikie wybrzeże.

Dni 6-7 Pueblito

Rano zbudzi Was wschód Słońca jakiego jeszcze nie widzieliście. Proponujemy odwiedzić prehistoryczne miasteczko Pueblito, a po południu zrelaksować się na rajskiej plaży. Następnego dnia, już nie przez dżunglę, a szybką motorówką wrócicie z powrotem do Taganga.

Dzień 8 Cartagena

Po śniadaniu wsiądziecie do autobusu i wyruszycie wzdłuż karaibskiego wybrzeża na zachód. Po kilku godzinach dotrzecie do jednego z najpiękniejszych karaibskich miast, nigdy nie zdobytego przez piratów fortu – kolonialnej Cartageny. Wasz hotelik usytuowany jest w jednej z kolorowych kamieniczek w centrum miasta.

Dni 9-12 Cartagena

Kilka dni spędzicie w stolicy karaibskiego wybrzeża Kolumbii. Zgubcie się spacerując po wąskich kolorowych uliczkach, skosztujcie lokalnego jedzenia i napijcie się aromatycznej kolumbijskiej kawy. W nocy poznacie podstawowe kroki do salsy. Gdy będziecie chcieli wyrwać się z miasta wsiądźcie na łódź, która zabierze Was w rejs po okolicznych wysepkach, gdzie zrelaksujecie się na pięknych piaszczystych plażach. W Jeden dzień możecie odwiedzić Isla del Rosario, a w drugi Playa Blanca.

Dzień 13 Bogota

Rano dostaniecie się na lotnisko i polecicie do Bogoty. Wieczorem wylecicie z powrotem do Europy.

Dzień 14 Powrót

Po przesiadce na jednym z europejskich lotnisk do Polski dotrzecie rano. Miłego powrotu do rzeczywistości.

Noclegi

Co w cenie?

Cena obejmuje:
- Przelot do Bogoty i z powrotem
- Przeloty wewnętrzne (Bogota – Santa Marta i Cartagena – Bogota)
- Zakwaterowanie (1 noc w Bogocie, 4 noce w Taganga, 2 w Cabo San Juan i 5 w Cartagenie)
- Śniadania
- Ubezpieczenie
- RelaksBox - bilet do raju, polisę ubezpieczeniową, dokładne wskazówki jak się dostać z jednego miejsca do drugiego oraz informacje o ciekawych miejscach w okolicy, co zrobić by się nie zgubić, gdzie zjeść, co zwiedzić, numery alarmowe, słowniczek, mapy i nasze rady

Cena nie obejmuje
- Transferów wewnętrznych (przeznaczcie około 50 usd/os)
- Rejsów w okolicach Tayrona i Cartageny (przeznaczcie około 100 usd/os)
- Pozostałego wyżywienia
- Zwiedzania i dodatkowych atrakcji