fbpx

Małpy, Manty i Bounty

Zabierzemy Was we wspaniałą podróż na trzy niesamowite indonezyjskie wyspy. Każda z wysp ma inny charakter. Tajemnicze, upstrzone, okupowanymi przez małpie gangi świątyniami, Bali, dzikie Nusa Lembongan u brzegów którego można pływać z majestatycznymi mantami oraz zamieszkałe przez indonezyjskich rastafarian Gili.

to kosztowało: 6800 zł

czas trwania: 14 dni

Podoba mi się!

Dzień 1

Wylot z Warszawy w stronę wschodzącego słońca. Miłego lotu!

Dni 2-4 Ubud

Witamy na Bali! Pobyt na wyspie bogów rozpoczniecie od wizyty w Ubud, które jest centrum kulturalnym i artystycznym Bali. Pracują tu najlepsi twórcy: zarówno związani z rękodziełem, malarstwem, a także z tańcem. W miasteczku jest pełno malowniczych świątyń, a że wszystkie budynki wzniesione zostały w klasycznym stylu indonezyjskim, czasami trudno jest odróżnić gdzie kończy się świątynia a gdzie zaczyna hotelik czy lokalny warung. Ubud leży w samym centrum Bali i stanowi wspaniałą bazę wypadową do jednodniowych wypraw. Wybierzcie się na krawędź krateru wciąż aktywnego wulkanu Batur, zobaczcie Pura Tirta Empul – balijską świątynię zbudowaną wokół bulgoczącego gorącego źródła, malownicze pola ryżowe, odwiedźcie tajemniczy Monkey Forest – zasiedlony przez gang bezczelnych makaków.

Dni 5-8 Nusa Lembongan

Na kolejne noce popłyniecie na wyspę o dźwięcznej nazwie Nusa Lembongan. To wyspa znacznie większa od Gili, położona między Bali, a Lombokiem. Znajdujące się na niej zarośla mangrowców, hinduskie świątynie czy uprawy wodorostów to ciekawostki dla Europejczyków, którzy przybywają tu w poszukiwaniu spokoju, dobrych fal i bajecznych widoków. Z Waszego hoteliku obejrzycie zachód słońca chowającego się za balijskie wulkany, na Mushroom Beach popływacie kajakami, a na Dream Beach odnajdziecie spokój i ciszę w rajskich okolicznościach przyrody. Największą jednak atrakcją Lembongan są odwiedzające wybrzeża wyspy ławice płaszczek.

Dni 9-12 Gili

Kolejne noce spędzicie w domkach na wyspie, którą możecie obejść dookoła w niecałą godzinę… Na Gili panuje niesamowity klimat. Trawangan zamieszkują lokalni, indonezyjscy Rastafarianie, a cała wyspa wygląda jak mała Jamajka. Reggae na plaży, uśmiechnięci, wyluzowani ludzie, pozytywny klimat. Wszechogarniający luz sączy się z każdego zakątka tej wyspy. Jeśli do tego dodamy, knajpki z pysznym jedzeniem i bajeczna rafa koralowa… nie będziecie chcieli stąd wyjeżdżać.

Dzień 13

Dziś ostatni dzień pobytu w raju. Wieczorem odlecicie do domu! Miłego powrotu do rzeczywistości i do zobaczenia na kolejnej relaks-misji!!

Noclegi

Co w cenie?

- Przeloty
- Transfery
- Zakwaterowanie
- Śniadania
- Lokalny telefon
- Ubezpieczenie
- Relaksbox, a w nim wszystko czego będziecie potrzebować na wyprawie
- Relaksbook - czyli specjalnie dla Was przygotowany przewodnik, który poprowadzi Was podczas podróży