fbpx

Dużo za mało

Imprezy, kajty, wodospady ukryte w dżungli i tanie piwo – za to wszystko kochamy Filipiny! „Dużo za mało” to nasz bestseller, w którym udowadniamy Wam, że do raju można dostać się za grosze!

to kosztowało: 5400 zł

czas trwania: 15 dni

Podoba mi się!

Dzień 1

Wylot z Warszawy do Azji.

Dzień 2 Manila

Rano dotrzecie do Manili. Po wylądowaniu przejedziecie do hotelu położonego w samym sercu miasta jedną z najtańszych taksówek na świecie. Jeśli nie jesteście za bardzo zmęczeni to polecamy udać się na walkę kogutów – niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Dzień 3 Manila

Proponujemy odwiedzić Chinatown oraz dzielnicę Intramuros z hiszpańskim fortem Santiago. Dla bardziej odważnych - zgubcie się w Manili wsiadając do jednego z licznych jeepneys i odkryjcie prawdziwą Manilę, o której nie przeczytacie w przewodnikach…

Dzień 4 Manila - Puerto Galera

Po śniadaniu czeka Was kilka godzin drogi zanim znajdziecie się u pierwszego celu Waszych wakacji… Autobusem, a później statkiem dostaniecie się na wyspę Mindoro. Cisza, spokój i dziewicza plaża przez kolejne dni będą Waszym małym rajem…

Dni 5 - 7 Puerto Galera

Gdy znudzi się książka pod palemką, proponujemy spacer do White Beach, gdzie warto pooglądać liczne stoiska z lokalnymi wyrobami i spróbować przepysznych pieczonych bananów. Możecie też wybrać się na przechadzkę po dżungli – po pół godzinie dotrzecie do bajkowego wodospadu.

Dzień 8 Puerto Galera - Boracay

Rano ruszycie w stronę głównego celu Waszej filipińskiej wyprawy – na wyspę Boracay. Najpierw tuk-tukiem, a następnie jeepneyem, autobusem i wielkim promem gdzie poznacie wielu przyjaznych lokalsów dotrzecie do celu. Kolację zjecie już na piasku kolorem i gramaturą przypominającym mąkę… Jeszcze dziś przekonacie się czemu Boracay nazywany jest najpiękniejszą wyspą świata!

Dni 9 - 13 Boracay

Zrelaksujcie się na bambusowych leżaczkach, ponurkujcie, popływajcie na windsurfingu, zróbcie kurs nurkowania i kajta, a wieczorem świeże krewetki królewskie (wielkością przypominające bardziej karpia niż „polskie” krewetki) popijajcie najtańszym piwem świata. Polecamy zwiedzić wyspę od wewnątrz poruszając się 3-kołowym tuk-tukiem lub z wody - katamaranem, którym można też popłynąć na sąsiednie wysepki.

Dni 14 - 15 Powrót

Powrót samolotem do Manili i kilka godzin później wylot do Europy! W Warszawie wylądujecie kolejnego dnia około południa! Życzymy udanego powrotu do rzeczywistości! Nie zapomnijcie o tym, że w życiu najważniejszy jest relaks!

Noclegi

Co w cenie?

Cena obejmuje:
- Przelot z Warszawy na Filipiny i z powrotem
- Zakwaterowanie w klimatycznych miejscówkach (2 noclegi w Manili, 4 noclegi w Puerto Galera i 6 noclegów na Boracayu)
- Śniadania
- Ubezpieczenie
- RelaksBox – bilet do raju, polisę ubezpieczeniową, dokładne wskazówki jak się dostać z jednego miejsca do drugiego oraz informacje o ciekawych miejscach na Filipinach, co zrobić by się nie zgubić, gdzie zjeść, co zwiedzić, numery alarmowe, słowniczek, mapy i nasze rady

Cena nie obejmuje:
- Jedzenia poza śniadaniami
- Zwiedzania i dodatkowych atrakcji (nurkowanie, snorkling)