fbpx

Wyspy Zatoki Tajlandzkiej

Połączenie wysp w zatoce Tajlandzkiej daje świetne możliwości spędzenia plażowych wakacji w Azji praktycznie przez cały rok - tam pogoda jest bajkowa od listopada do września. Połączcie więc zwiedzanie Bangkoku
z odkrywaniem wodospadów w dżungli, penetrowaniem z rurką podwodnego świata na Koh Tao i rajskich zatoczek Koh Phangan łódką.

to kosztowało: 6200 zł

czas trwania: 14 Dni

Podoba mi się!

Dzień 1 - Wylot

Wylot z Warszawy.

Dzień 2 - Lot / Bangkok

Przylot do Bangkoku. Dziś wieczorem wpadnijcie na drinka w okolice Khao San Road - tu wiedzą jak się bawić. Na zagryzkę polecamy Pad Thai bądź inne przysmaki ulicy!

Dzień 3 - Bangkok

Dziś koniecznie sprawdźcie jak smakują smażone karaluchy i grillowane koniki polne. Jeśli lubicie zwiedzać to warto odwiedzić Wielki Pałac oraz królewską świątynię Wat Phra Kaeo. Możecie również wybrać się na wodny targ, nad rzekę Kwai i do świątyni tygrysów, gdzie nakarmicie małe tygryski!

Dzień 4 - Koh Phangan

Dziś polecicie na południe kraju, a dokładnie na wyspę Koh Phangan leżącą w Zatoce Tajlandzkiej. Wieczór spędzicie w nowym bajecznym miejscu!

Dni 5 - 8 - Koh Phangan

Wyspa Koh Phangan to miejsce piękne i atrakcyjne, gdzie nudzić się nie sposób! Szerokie plaże pełne boisk do siatkówki plażowej, dziesiątki romantycznych zatok oddalonych od siebie o parę minut rejsu długą łodzią, nocny market z lokalnymi przysmakami i wodospady ukryte w dżungli, po której hasają słonie. Wschodnia część wyspy to bajeczne laguny, zachodnia - najlepsze w kraju wiatry do windsurfingu, południe to centrum turystyczne z plażą Haad Rin, gdzie rozmaitych knajpek – jest więcej niż w obrębie krakowskich plant! Każdy znajdzie więc coś dla siebie. Zamieszkacie w zacisznym miejscu, gdzie spokój zakłóci jedynie szum morza delikatnie oblewającego biały piasek.

Dzień 9 - Koh Tao

Dziś rano udacie się do kolejnego celu Waszych wakacji – czeka na Was kolejna rajska wyspa – Koh Tao. Pojedziecie samochodem, a następnie łodzią. Popołudnie i wieczór spędzicie na rajskiej plaży relaksując się w promieniach zachodzącego słońca z nogami zanurzonymi w ciepłym i drobnym piasku.

Dni 10 - 12 - Koh Tao

Wyspa Koh Tao to miejsce cudowne, zielone, jeszcze w miarę "dzikie", bez masowej turystyki, wielkich hoteli, czy ruchu samochodowego. Znajdziecie tu odosobnione plaże, gdzie nie spotkacie żywego ducha, małe knajpy prowadzone przez miłych lokalsów z bardzo przystępnymi cenami. Wyspa to także mekka nurków! Nie ma lepszego miejsca na podwodną przygodę, zróbcie więc kurs, możecie również wybrać się na snorkeling. Na wyspie panuje typowo nurkowa, bardzo zrelaksowana atmosfera... Wieczory spędzicie na plaży popijając chłodne piwo przy dźwiękach muzyki Boba Marley'a!

Dni 13 - 14 - Powrót

Wszystko co dobre szybko się kończy - dziś odpłyniecie na stały ląd, skąd odlecicie najpierw do Bangkoku, a później do Europy. W Warszawie będziecie następnego dnia. Miłego powrotu do rzeczywistości!

Noclegi

Co w cenie?

Cena obejmuje:

- Zakwaterowanie
- Przelot międzynarodowy
- Śniadania na wyspach
- Nocny autobus z Bangkoku wraz z promem na wyspę Koh Phangan
- 1 przelot wewnętrzny wraz z busem i promem z wyspy Koh Tao ( do Bangkoku)
- Prom pomiędzy wyspami Koh Phangan i Koh Tao
- Ubezpieczenie
- RelaksBox – polisę ubezpieczeniową, dokładne wskazówki jak dostać się z jednego miejsca do drugiego oraz informacje o ciekawych miejscach w Tajlandii, co zrobić by się nie zgubić, gdzie zjeść, co zwiedzić, numery alarmowe, słowniczek, mapy i nasze rady

Cena nie obejmuje:

- Krótkich transferów (m.in. taxi lotnisko – hotel/lotnisko w Bangkoku ok. 50 zł w jedną stronę oraz transferów port-hotelik-port na wyspach
- Posiłków (poza wymienionymi powyżej)