fbpx

Beztroski chill na Zanzibarze

Totalny reset pod znakiem ciszy i relaksu. Przed Wami dni w raju. Oddajcie się relaksowi, połóżcie na hamaku, weźcie książkę do ręki i zapomnijcie o wszystkim. Jeżeli jest zbyt ciepło polecamy orzeźwiającego drinka z łódki…. Dodajcie do tego wspaniałą kuchnię….a nie będziecie chcieli opuścić tego miejsca. Jednego dnia możecie pojechać na pobliską plażę Paje, gdzie tupniecie w parkiet z piasku albo chłodząc się zimnym piwem będziecie podziwiać kajtowe popisy tych którzy spędzili tu już połowę życia. Zapraszamy!

to kosztowało: 6000 zł

czas trwania: 9 DNI

Podoba mi się!

DZIEŃ 1

Dziś wylecicie do Afryki. Życzymy miłego lotu!

DNI 2-7 Matemwe

Rano wylądujecie na Zanzibarze. Na miejscu będzie już na Was czekał nasz wysłannik. Witamy w raju:)
Nasz człowiek zabierze Was na jedną z najpiękniejszych plaż Zanzibaru – Matemwe, znajdującą się w północno- wschodniej części wyspy. Kolejne dni spędzicie w niebiańskim miejscu nad zatoką, gdzie odnajdziecie piękno jakiego nigdy wcześniej nie zaznaliście!! Szukacie orzeźwienia od żaru słońca? Weźcie do ręki chłodnego drinka owocowego i wskoczcie do basenu! Wieczorami oddajcie się czarowi zachodzącego słońca, które z pewnością nie zawiedzie dnia następnego.

Matemwe to ciągnące się w nieskończoność białe plaże z piaskiem drobnym jak mąka. Woda w kolorze turkusu, mieniąca się kolorami. Cisza i spokój gwarantują relaks w najlepszym wydaniu.

Jednego dnia polecamy przejazd na południowy kraniec wyspy, gdzie będziecie mogli popływać z delfinami. Jeżeli odpoczynek Wam się znudzi polecamy zrobić półdniową wycieczką po plantacjach przypraw i zobaczyć jak rośnie kardamon, gałka muszkatołowa czy wanilia...bądź zapraszamy na mały trekking do Jozani Forest połączony z wycieczką do dawnego więzienia niewolników. Zajrzyjcie także do pełnego ciekawych historii - Stone Town.

DNI 8-9


Pożegnanie z Afryką – czas wracać do domu.. Dziś popołudniu zabierzemy Was na lotnisko, skąd polecicie do domu. W Warszawie wylądujecie kolejnego dnia przed południem.

Noclegi

Co w cenie?

Cena obejmuje:

- Przelot z Warszawy na Zanzibar i z powrotem
- Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (6 nocy w Matemwe)
- Śniadania
- Transfery na Zanzibarze (lotnisko – hotel – lotnisko)
- Opiekę lokalnego przedstawiciela na Zanzibarze
- Ubezpieczenie turystyczne
- RelaksBox (polisę ubezpieczeniową, informacje o ciekawych miejscach, co zrobić by się nie zgubić, gdzie zjeść, co zwiedzić, numery alarmowe, słowniczek, mapy i nasze rady)


Cena nie obejmuje:

- Zwiedzania
- Wizy do Tanzanii – 50 USD/osoba