fbpx

Plażowanie

W tym miejscu wybraliśmy kilka programów stworzonych dla miłośników złotego piasku, szumu fal i chłodnych drinków sączonych w cieniu palm. Idealna propozycja dla tych, dla których prawdziwy urlop zaczyna się dopiero po uzyskaniu oparzeń słonecznych drugiego stopnia.

Plaże Meksyku

Meksyk,

Wakacje na rajskich plażach Isla Mujeres i Tulum oraz w kolonialnej Meridzie to świetnie spędzony czas na półwyspie Jukatan. Możecie tu zrobić kurs kitesurfingu, zanurkować w podziemnych jaskiniach, najeść się do woli burrito i spróbować wszystkich odmian tequili!

to kosztowało: 8000 zł

czas trwania: 14 dni

Zobacz program

Fabryka Czekolady

Filipiny,

Lubicie leżeć w hamaku, wybierać świeży seafood prosto z wody, spacerować po niekończącej się plaży, nurkować nad najładniejszą azjatycką rafą i przedzierać się skuterem między czekoladowymi wzgórzami? Program z nurkowym Panglao, górzystym Boholu i rajską Malapascua jest więc dla Was... Smacznego!

to kosztowało: 6900 zł

czas trwania: 14 dni

Zobacz program

Na tropie rajskich plaż

Indonezja,

Wybierzcie się na 3 wyspy - Bali, Gili i Lombok, na których zobaczcie tarasy ryżowe, małpy, świątynie, zróbcie rafting, odwiedźcie malownicze górskie kaniony, zanurkujcie na rafie koralowej, nakarmcie żółwie, wdrapcie się na wulkan, zjedzcie pyszności i wypijcie za nasze zdrowie kufel zimnego Bintanga... Zapraszamy!

to kosztowało: 6700 zł

czas trwania: 14 dni

Zobacz program

Relaks na białych plażach Zanzibaru

Tanzania,

Marzycie o słodkim lenistwie na białej plaży? Chcecie świętego spokoju, ciszy i nicnierobienia? Co powiecie na relaks na białej plaży oraz kąpiele w turkusowej wodzie morskiej? Proponujemy Wam podróż do świata, gdzie zapomnicie o pośpiechu, sprawach na wczoraj i na pewno skutecznie się zrelaksujecie. Dwie różne plaże na Zanzibarze - jedna na północy gdzie trochę więcej się dzieje i gdzie pływy są najmniejsze i druga na wschodzie, gdzie ciszę zmąci jedynie szum fal. Ostatni dzień w stolicy Zanzibaru - Stone Town, gdzie posmakujecie lokalnej kuchni na nocnym targu i zgubicie się spacerując wąskimi uliczkami miasteczka.

to kosztowało: 7500 ZŁ

czas trwania: 15 DNI

Zobacz program

Beztroski chill na Zanzibarze

Tanzania,

Totalny reset pod znakiem ciszy i relaksu. Przed Wami dni w raju. Oddajcie się relaksowi, połóżcie na hamaku, weźcie książkę do ręki i zapomnijcie o wszystkim. Jeżeli jest zbyt ciepło polecamy orzeźwiającego drinka z łódki…. Dodajcie do tego wspaniałą kuchnię….a nie będziecie chcieli opuścić tego miejsca. Jednego dnia możecie pojechać na pobliską plażę Paje, gdzie tupniecie w parkiet z piasku albo chłodząc się zimnym piwem będziecie podziwiać kajtowe popisy tych którzy spędzili tu już połowę życia. Zapraszamy!

to kosztowało: 6000 zł

czas trwania: 9 DNI

Zobacz program

Wyspy Zatoki Tajlandzkiej

Tajlandia,

Połączenie wysp w zatoce Tajlandzkiej daje świetne możliwości spędzenia plażowych wakacji w Azji praktycznie przez cały rok - tam pogoda jest bajkowa od listopada do września. Połączcie więc zwiedzanie Bangkoku
z odkrywaniem wodospadów w dżungli, penetrowaniem z rurką podwodnego świata na Koh Tao i rajskich zatoczek Koh Phangan łódką.

to kosztowało: 6200 zł

czas trwania: 14 Dni

Zobacz program