fbpx

Dla zakochanych

Tu znajdziecie, kilka wybranych programów idealnych na romantyczną podróż we dwoje. Zarówno dla tych, którzy od łóżka nie chcieli by oddalać się na większą odległość niż kilka kroków spacerem do hotelowego SPA, jak i tych którym marzy się wspólne przeżywanie romantycznego wschodu słońca ze szczytu wulkanu.

Relaks na białych plażach Zanzibaru

Tanzania,

Marzycie o słodkim lenistwie na białej plaży? Chcecie świętego spokoju, ciszy i nicnierobienia? Co powiecie na relaks na białej plaży oraz kąpiele w turkusowej wodzie morskiej? Proponujemy Wam podróż do świata, gdzie zapomnicie o pośpiechu, sprawach na wczoraj i na pewno skutecznie się zrelaksujecie. Dwie różne plaże na Zanzibarze - jedna na północy gdzie trochę więcej się dzieje i gdzie pływy są najmniejsze i druga na wschodzie, gdzie ciszę zmąci jedynie szum fal. Ostatni dzień w stolicy Zanzibaru - Stone Town, gdzie posmakujecie lokalnej kuchni na nocnym targu i zgubicie się spacerując wąskimi uliczkami miasteczka.

to kosztowało: 7500 ZŁ

czas trwania: 15 DNI

Zobacz program

Bula Fiji!

Fiji,

Archipelag wysp Yasawas i Mamanucas to perełki w skali światowej - jeśli chcecie w krótkim czasie i za stosunkowo niewielkie pieniądze zobaczyć to, co cała Melanezja oferuje najlepszego - jest to program właśnie dla Was! Błękitne laguny, świetny diving, faceci w spódnicach. Tak jest!

to kosztowało: 9700 zł

czas trwania: 14 dni

Zobacz program

Beztroski chill na Zanzibarze

Tanzania,

Totalny reset pod znakiem ciszy i relaksu. Przed Wami dni w raju. Oddajcie się relaksowi, połóżcie na hamaku, weźcie książkę do ręki i zapomnijcie o wszystkim. Jeżeli jest zbyt ciepło polecamy orzeźwiającego drinka z łódki…. Dodajcie do tego wspaniałą kuchnię….a nie będziecie chcieli opuścić tego miejsca. Jednego dnia możecie pojechać na pobliską plażę Paje, gdzie tupniecie w parkiet z piasku albo chłodząc się zimnym piwem będziecie podziwiać kajtowe popisy tych którzy spędzili tu już połowę życia. Zapraszamy!

to kosztowało: 6000 zł

czas trwania: 9 DNI

Zobacz program

Program "Raz się żyje!"

Indonezja,

"Raz się żyje" to program dla tych, którzy szukają czegoś wyjątkowego. Idealny na romantyczną wyprawę we dwoje.
Niesamowite, bajkowe hotele, które można znaleźć na liście "10 Amazing Hotels You Need To Visit Before You Die", a do tego gęsta dżungla, mistyczne świątynie i idylliczne plaże... bo raz się żyje!

to kosztowało: 12300 zł

czas trwania: 15 dni

Zobacz program

Witamy w raju

Polinezja,

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda raj i dlaczego mówi się w nim po francusku?
Witamy w jedynym na świecie kraju w którym rzeczywistość wygląda lepiej niż na zdjęciach.

to kosztowało: 21 300 zł

czas trwania: 15 dni

Zobacz program